|
Hizikigrrrl
|
 |
« Antwoord #20 Gepost op: Augustus 01, 2007, 20:00:45 » |
|
http://www.telegraaf.nl/binnenland/68359571/Veganist_wil_geen_seks_met_vleeseter.html?p=1,1Veganist wil geen seks met vleeseterAMSTERDAM - De echte hardcore vegetariërs weigeren tegenwoordig het bed te delen met vleeseters. De veganisten, die geen vlees eten, melk drinken of leren kleren dragen, worden steeds extremer, zo blijkt uit onderzoek in Nieuw-Zeeland. 'Je bent wat je eet' is het motto van de fanatieke vleeshaters. Onderzoekster Annie Pots van de Nieuw-Zeelandse Canterbury Universiteit ontdekte het fenomeen tijdens een onderzoek onder 157 vegetariërs en veganisten. 'Ik vind mannen die vlees eten ook vaak wel aantrekkelijk, maar ik vermijd lichamelijk contact. Ik zou niet met iemand de lakens willen delen, wiens lichaam uit andere lichamen bestaat, die voor zijn voeding sterven moesten', zo zegt één van de ondervraagden. Ze zijn tegen dierproeven het houden van huisdieren en paardrijden. Nederland heeft tussen de 15.000 en 20.000 veganisten. De bekendste zit in de gevangenis: Volkert van der G.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
braam
|
 |
« Antwoord #21 Gepost op: Augustus 02, 2007, 08:50:18 » |
|
komkommertijd
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Ray B@ñ
|
 |
« Antwoord #22 Gepost op: Augustus 02, 2007, 08:53:23 » |
|
komkommertijd!
Aha, nu snap ik waar die uitdrukking vandaan komt. 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Satan called. He wants his weather back.
|
|
|
|
Hizikigrrrl
|
 |
« Antwoord #23 Gepost op: Augustus 02, 2007, 15:16:01 » |
|
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Lona
|
 |
« Antwoord #24 Gepost op: Augustus 02, 2007, 16:40:51 » |
|
http://www.telegraaf.nl/binnenland/68359571/Veganist_wil_geen_seks_met_vleeseter.html?p=1,1Veganist wil geen seks met vleeseterAMSTERDAM - De echte hardcore vegetariërs weigeren tegenwoordig het bed te delen met vleeseters. De veganisten, die geen vlees eten, melk drinken of leren kleren dragen, worden steeds extremer, zo blijkt uit onderzoek in Nieuw-Zeeland. 'Je bent wat je eet' is het motto van de fanatieke vleeshaters. Onderzoekster Annie Pots van de Nieuw-Zeelandse Canterbury Universiteit ontdekte het fenomeen tijdens een onderzoek onder 157 vegetariërs en veganisten. 'Ik vind mannen die vlees eten ook vaak wel aantrekkelijk, maar ik vermijd lichamelijk contact. Ik zou niet met iemand de lakens willen delen, wiens lichaam uit andere lichamen bestaat, die voor zijn voeding sterven moesten', zo zegt één van de ondervraagden. Ze zijn tegen dierproeven het houden van huisdieren en paardrijden. Nederland heeft tussen de 15.000 en 20.000 veganisten. De bekendste zit in de gevangenis: Volkert van der G. wat een slecht bericht. Maar 157 onderzochten, 1 iemand die geen seks wil met een vleeseter en een crimineel als bekendste veganist. Ja, lekker gekleurd bericht hoor 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
"It does not do to dwell on dreams and forget to live". Dumbledore. 
|
|
|
|
Annemieke
|
 |
« Antwoord #25 Gepost op: Augustus 02, 2007, 17:41:42 » |
|
In de derde zin waren vegetariers al getransformeerd tot fanatieke vleeshaters... ja, die zijn weer niet van hun vooroordelenpad afgestapt. Oh, ze bedoelen veganisten. Dat zouden dan fanatieke vegetariers zijn. 
|
|
|
|
« Laatste verandering: Augustus 02, 2007, 17:42:40 door Annemieke »
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Gretz
|
 |
« Antwoord #26 Gepost op: September 12, 2007, 17:17:26 » |
|
"De echte hardcore vegetariërs". Die titel. Rare benaming voor veganisten. Het is allemaal weer zo overdreven, gewoon een op sensatie beluste krant. Het onderzoek is verre van representatief en ik zie geen bewijzen staan voor de conclusie die getrokken wordt. 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
"If you will just take me. It might just complete me And together we can make a stand." (Jewel Kilcher)
|
|
|
|
@rno
|
 |
« Antwoord #27 Gepost op: December 12, 2007, 21:20:39 » |
|
|
|
|
|
« Laatste verandering: December 12, 2007, 21:21:31 door @rno »
|
Gelogd
|
Kip, het meest veelzijdige stukje vrees. Sh*t!
|
|
|
|
Marit
|
 |
« Antwoord #28 Gepost op: December 18, 2007, 09:58:05 » |
|
Wat een raar artikel van de Telegraaf (maar ja....ik verwacht niet echt wat anders daar). Wat is er fanatiek en extremistisch aan om niet met een vleeseter het bed te willen delen? Dat is tenslotte iets zeer intiems en ik vind het bleangrijk dat dat je dan op dezelfde lijn zit. Ik zeg dat ook altijd, een lichaam gevoed door, of ten koste van, andere wezens (lichamen). Dat IS toch ook zo?? en als je daar geen probleem mee hebt, prima maar laat mij in mijn waarde door er wel een probleem mee te mogen hebben. Maar ja, ik zal wel zeer extremistisch zijn....zullen ze nu ook mijn telefoon aftappen, als potentieel gevaar zijnde 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Ray B@ñ
|
 |
« Antwoord #29 Gepost op: December 18, 2007, 15:01:24 » |
|
Zucht. Moeten daar nou echt weer de bewoordingen 'moord' en 'lijk' aan te pas komen? Ik krijg toch ineens zo'n aandrang om met de Kerstdagen weer eens ouderwets een halve kalkoen naar binnen te schuiven.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Satan called. He wants his weather back.
|
|
|
|
koekje
|
 |
« Antwoord #30 Gepost op: December 18, 2007, 16:59:55 » |
|
ik vind het zeer frappant dat vega's nog steeds als marsmannetjes oid worden aangeduid, ipv mensen die toevallig geen vlees of vis eten.
mensen als nigella hebben voor mijn gevoel een groot gebrek aan empathatische vermogens. dat je uberhaupt genoegens haalt uit het feit 'een vega overgezet te hebben' .
ik vind dat je iemands leefstijl (en bijbehorende voedingskeuzes) ten aller tijden dient te respecteren.
als ik vegas over de vloer krijg, zet ik ook netjes een gebalanceerde en volwaardige vegetarische maaltijd op tafel. en ik vraag netjes of ze kaas eten (als dat in de gerechten zit). het is gewoon een stuk respect voor je medemens.
en koks die het ingewikkeld vinden vega te koken, missen gewoon een stuk creativiteit. juist de belemmering van het niet verwerken van vlees of vis of gelatine maakt een mens meester en geeft een extra uitdaging aan.
er zijn miljarden mensen op de aardbol vega, zelfs hele culturen met bijbehorende keukens. het lijkt bijna cultureel imperealisme om je vast te houden aan een vleesonderdeel binnen de maaltijd als kok.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
'Never eat more than you can lift' - Miss Piggy
|
|
|
|
Nina V.
|
 |
« Antwoord #31 Gepost op: December 18, 2007, 17:54:04 » |
|
Er is toch ook een speciale datingsite of pornosite (vergeef me dat ik me niet meer herinner welke van de twee)  met alleen maar vega's? Dat is dus speciaal bedoeld voor mensen die geen sex/relatie willen met vleeseters...
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
@rno
|
 |
« Antwoord #32 Gepost op: December 18, 2007, 22:56:44 » |
|
Ik hou me hier buiten, want ik heb een perfecte partner.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Kip, het meest veelzijdige stukje vrees. Sh*t!
|
|
|
|
Marit
|
 |
« Antwoord #33 Gepost op: December 19, 2007, 13:34:03 » |
|
Niet lullig bedoeld hoor maar ik ben ermee opgevoed (vegetarisch zijn) en voor mij is een dood dier net zo goed een lijk. Ik vind echt slagers en vleesafdelingen in de winkel super goor en als kind vond ik ze liguber en enger dan menige horrorfilm. Ik snapte ook nooit (en nog niet) waarom mensen niet naar beelden over gewonden, operaties of lichaamsdelen kunnen kijken terwijl ze wel vlees eten en bij de slager in de rij staan.
Nogmaals: ik bedoel het niet lullig maar zo ervaar ik het en misschien doen meer mensen dat wel en gebruiken ze die woorden dus zonder te bedenken dat mensen dat anders ervaren.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Ray B@ñ
|
 |
« Antwoord #34 Gepost op: December 19, 2007, 15:09:06 » |
|
Nogmaals: ik bedoel het niet lullig maar zo ervaar ik het en misschien doen meer mensen dat wel en gebruiken ze die woorden dus zonder te bedenken dat mensen dat anders ervaren.
En dat is nou dus juist wat ik zóóóó dom vind (van PETA in dit geval). Met die woorden jaag je vleeseters juist op de kast, daar win je geen zieltjes mee om me maar eens vriendelijk uit te drukken. En het geeft weer voer aan overheidscampagnes om vleeslozen in de extreme, terroristische hoek te drukken.  Ik zou ze daar haast nog gelijk in gaan geven.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Satan called. He wants his weather back.
|
|
|
|
Marit
|
 |
« Antwoord #35 Gepost op: December 19, 2007, 16:03:50 » |
|
Ik ken er anders zat die juist denken?: verrek, zo heb ik vlees nog nooit gezien....vlees was vlees, een product nooit bij stil gestaan wat het eigenlijk ook is: dood!
Bij de een werkt dit en bij de ander dat. De een denkt zo en de ander niet, vind ik niks doms aan hoor. Als mensen zijn die er weer vlees van gaan eten, tja...hoe diep zit het dan en wat zijn de redenen dan om het te laten staan?
Het is overigens niet mijn missie om mensen vegetariër te krijgen, het is fijn als meer mensen het doen, maar het blijft hun eigen keus en sommigen willen niet, kunnen niet, zijn er volgens eigen zeggen niet aan toe, weet ik veel hoeveel redenen er zijn. dood is dood en dan heb je een kadaver, een lijk of hoe je het noemen wilt, waarom zou je het mooier maken dan het is? Als ik dood ben is mijn lichaam een lijk waarvan ik hoop dat ze het snel onder de grond stoppen, klinkt hard maar het is voor mij de realiteit.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Draek
|
 |
« Antwoord #36 Gepost op: December 19, 2007, 21:50:28 » |
|
En dat is nou dus juist wat ik zóóóó dom vind (van PETA in dit geval). Met die woorden jaag je vleeseters juist op de kast, daar win je geen zieltjes mee om me maar eens vriendelijk uit te drukken. En het geeft weer voer aan overheidscampagnes om vleeslozen in de extreme, terroristische hoek te drukken.  Ik zou ze daar haast nog gelijk in gaan geven. Wat PETA doet e.a. is juist gezicht geven achter het vlees. Dat is alleen maar goed. En dat werkt echt veel beter dan praten over hoe leuk diertjes wel niet zijn. Confrontatie, dat werkt het beste. En tuurlijk zijn er mensen die afgestoten worden, maar die ga je nimmer nooit niet bereiken. Je meot je richten op de groep die wel te bereiken is. Confrontatie, uitleg, informatie, en hulp. Er is natuurlijk een verschil tussen dat op een positieve manier brengen of negatieve manier.
|
|
|
|
« Laatste verandering: December 19, 2007, 21:50:56 door Draek »
|
Gelogd
|
Stem op de Partij voor de Dieren
|
|
|
|
bambi
|
 |
« Antwoord #37 Gepost op: December 19, 2007, 21:58:16 » |
|
En dat is nou dus juist wat ik zóóóó dom vind (van PETA in dit geval). Met die woorden jaag je vleeseters juist op de kast, daar win je geen zieltjes mee om me maar eens vriendelijk uit te drukken. En het geeft weer voer aan overheidscampagnes om vleeslozen in de extreme, terroristische hoek te drukken.  Ik zou ze daar haast nog gelijk in gaan geven. Wat PETA doet e.a. is juist gezicht geven achter het vlees. Dat is alleen maar goed. En dat werkt echt veel beter dan praten over hoe leuk diertjes wel niet zijn. Confrontatie, dat werkt het beste. En tuurlijk zijn er mensen die afgestoten worden, maar die ga je nimmer nooit niet bereiken. Je meot je richten op de groep die wel te bereiken is. Confrontatie, uitleg, informatie, en hulp. Er is natuurlijk een verschil tussen dat op een positieve manier brengen of negatieve manier. is dat jouw mening of heb je er goed onderbouwde, wetenschappelijke onderzoeken bij?
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Rivier O Rivier jy's die diepste woord wat ek ken
|
|
|
|
Draek
|
 |
« Antwoord #38 Gepost op: December 19, 2007, 22:23:10 » |
|
is dat jouw mening of heb je er goed onderbouwde, wetenschappelijke onderzoeken bij?
Dat weet je door ervaring in verschillende lagen van de actiewereld. Plus natuurlijk de ervaring en kennis van anderen die al tientallen jaren meedraaien.
|
|
|
|
« Laatste verandering: December 19, 2007, 22:26:07 door Draek »
|
Gelogd
|
Stem op de Partij voor de Dieren
|
|
|
|
bambi
|
 |
« Antwoord #39 Gepost op: December 20, 2007, 07:51:42 » |
|
is dat jouw mening of heb je er goed onderbouwde, wetenschappelijke onderzoeken bij?
Dat weet je door ervaring in verschillende lagen van de actiewereld. Plus natuurlijk de ervaring en kennis van anderen die al tientallen jaren meedraaien. nou, mijn ervaringen en die van vele mensen om mij heen zijn toch anders
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Rivier O Rivier jy's die diepste woord wat ek ken
|
|
|
|