Mei 21, 2012, 17:36:20 *
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Nieuws: Ingrediënt van de maand: maanzaad
   
Koken Rabarbergebakje met vanilleroom - Pici All’Etrusca - Hartige tompoes van asperges, paddestoelen en hazelnoot
Producten De Zilveren Lepel Toscane - Home Made Zomer - Gespot: Italiaanse carré
Actueel Foodie-cadeautjes voor moederdag - Winnaar yogifood-actie bekend - April 2012: Currycollege, gerookte tofu en een lekker ijsje
   Startpagina   Help Kalender Inloggen Registreren Smoelenboek Vegatopia Forumregels  



Pagina's: 1 ... 3 4 5 [6]   Omlaag
  Print  
Auteur Topic: Vegetariër (m/v)  (gelezen 9349 keer)
0 geregistreerde leden en 2 gasten bekijken dit topic.
Christiaan
Mega-forummer
******
Offline Offline

Berichten: 13.293


« Antwoord #100 Gepost op: Januari 17, 2007, 14:37:53 »

Ik ken 'm niet. Nou ja wat ik wel weet: bijna niemand die ik ken is geëindigd met de ideale man. Maar ik ben heel blij met degene die ik nu heb, hij voldoet wel voor 80%,
Je gaat me niet vertellen dat je een scorelijst hebt?

Ja tuurlijk. In Excel, met grafiekjes en zo. Van alle (ex)partners op rij, en potentiële ook. Wil je jouw score weten?
Graag! Yep!
Gelogd

"Never lift more than you can eat."
Daphne
Ervaren forumgebruiker
***
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 455



« Antwoord #101 Gepost op: Januari 17, 2007, 15:28:38 »

Ik heb wel eens lijsten gezien van vrouwen met tientallen punten waaraan hun partner zou moeten voldoen. Als een man zo'n lijst maakt is het een stuk korter, vermoed ik.

Jeetje, wat generaliserend. Ik zou zelf nooit op tientallen eisen kunnen komen...
Gelogd

Alles is veel voor wie niet veel verwacht (J.C. Bloem)
Poek
Forumkenner 2006, 2009 en 2011
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Man
Berichten: 12.461



poekie
WWW
« Antwoord #102 Gepost op: Januari 17, 2007, 15:32:13 »

Er staat ook niet dat dat voor alle vrouwen geldt, alleen dat ze bestaan...
Gelogd

Monique
Mega-forummer
******
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 4.295


moniquedubbelman m_dubbelm
« Antwoord #103 Gepost op: Januari 17, 2007, 15:37:43 »


Roddel 100%:  Bruidspaar
Gelogd
Christiaan
Mega-forummer
******
Offline Offline

Berichten: 13.293


« Antwoord #104 Gepost op: Januari 17, 2007, 15:44:34 »

Riiight.
Gelogd

"Never lift more than you can eat."
Marie
Mega-forummer
******
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 5.565



WWW
« Antwoord #105 Gepost op: Januari 17, 2007, 16:11:02 »

Je bent iig geen softe vegetarier Kusje
Gelogd

Neigend tot zelfdestructieve eerlijkheid
Monique
Mega-forummer
******
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 4.295


moniquedubbelman m_dubbelm
« Antwoord #106 Gepost op: Januari 17, 2007, 16:21:09 »


Stomme vraag -> stom antwoord  Tongue
Gelogd
Christiaan
Mega-forummer
******
Offline Offline

Berichten: 13.293


« Antwoord #107 Gepost op: Januari 17, 2007, 16:46:10 »

Wil je jouw score weten?
Stomme vraag -> stom antwoord  Tongue
Lekker puh!

Schijterd!
Gelogd

"Never lift more than you can eat."
karl
Redactie Vegatopia
Super-forummer
******
Offline Offline

Geslacht: Man
Berichten: 2.500


« Antwoord #108 Gepost op: Januari 17, 2007, 18:40:44 »

 Ben het met Evy (of prof) eens dat de mannelijke soort
 over het algemeen minder empathisch is (biologisch bepaald) en dus oorlog voert, concurrenten uitschakelt, meer seriemoorden pleegt enz. Met andere woorden :
eigenlijk zijn de vrouwen verder geëvolueerd in
de goede richting (misschien ook weer biologisch bepaald omdat ze kinderen grootbrachten en minder veroverend de wereld moesten ingaan.)
De wereld zou dus  beter door vrouwen worden in
banen geleid, maar op macht kickende mannen beletten hen dat waardoor vrouwen soms een hard mannelijk gedrag moeten aannemen om macht te verwerven (Thatcher).
Het feit dat sommigen hierover nadenken bewijst al een mogelijkheid tot evolutie. Vraag is in hoever cultuur biologische bepaaldheid kan kneden tot iets beter, maar dat het in zekere mate kan lijkt me evident (sommige mannelijke jagende carnivoren werden vegetariër).

Gelogd
iammars
Ervaren forumgebruiker
***
Offline Offline

Geslacht: Man
Berichten: 354



« Antwoord #109 Gepost op: Januari 18, 2007, 22:50:24 »

Ik heb wel eens lijsten gezien van vrouwen met tientallen punten waaraan hun partner zou moeten voldoen. Als een man zo'n lijst maakt is het een stuk korter, vermoed ik.
De mensen die ik ken die een nogal veel eisen stellen aan een partner, hebben er juist geen (voor langere tijd dan he).
Gelogd

iammars
Ervaren forumgebruiker
***
Offline Offline

Geslacht: Man
Berichten: 354



« Antwoord #110 Gepost op: Januari 19, 2007, 20:39:47 »

Maar mark my words, uiteindelijk zal ik heel gelukkig worden met een kalende vegetarier die in de IT werkt en witte sokken draagt Grin
Werkt Sven in de IT dan?  Wink
Gelogd

Monique
Mega-forummer
******
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 4.295


moniquedubbelman m_dubbelm
« Antwoord #111 Gepost op: Januari 19, 2007, 21:33:05 »

Volgens mij niet, maar hij heeft in ieder geval wel een andere sexuele voorkeur  Wink
Gelogd
J@n
99% uitgekookt
Vegatopia V.I.P.
Mega-forummer
*****
Offline Offline

Berichten: 10.738



« Antwoord #112 Gepost op: Januari 20, 2007, 14:08:31 »

Ben het met Evy (of prof) eens dat de mannelijke soort over het algemeen minder empathisch is (biologisch bepaald) en dus oorlog voert, concurrenten uitschakelt, meer seriemoorden pleegt enz.

Dat is nogal een grote-passen-snel-thuis-redenering. Het geringere empathisch vermogen van mannen draagt maar een klein deeltje bij aan het ontstaan van oorlogen, het uitschakelen van concurrenten en seriemoorden. Sterker nog: ik waag zelfs te betwijfelen of er minder oorlogen en moordpartijen hadden plaatsgevonden als de verantwoordelijke mannen het empathisch vermogen van vrouwen hadden gehad.

Empathisch vermogen is namelijk niet zomaar een simpele blokkade in het brein die ons behoedt voor kwaaddoenerij. Het kan - godlof! - naar believen worden uitgeschakeld als de omstandigheden daarom vragen. Als iemand mijn kind wat aandoet, dan heeft de persoon in kwestie een probleem. Want ik schiet z'n ballen eraf, ruk z'n kop van z'n lijf en ik spuug in z'n nek. Terwijl ik toch verder best voor vriendelijk kan doorgaan en ook nog wel over wat empathisch vermogen beschik. Waarmee maar gezegd is: het zijn doorgaans de omstandigheden die leiden tot narigheid, niet het gebrek aan empathisch vermogen.

Citaat
Met andere woorden : eigenlijk zijn de vrouwen verder geëvolueerd in de goede richting (misschien ook weer biologisch bepaald omdat ze kinderen grootbrachten en minder veroverend de wereld moesten ingaan.)

De evolutie denkt niet in goed of kwaad. Ik ben geen deskundige op dat terrein, maar volgens mij is het enige wat telt: reproductief succes. Ik acht het ook zeer onwaarschijnlijk dat we beter af zijn als mannen tot vrouwen evolueren.

Citaat
De wereld zou dus  beter door vrouwen worden in banen geleid

Daar geloof ik helemaal niks van. Er is evenveel reden om aan te nemen dat de wereld dan zou veranderen in een grote slangenkuil vol vuile roddel en achterbakse streken.


« Laatste verandering: Januari 20, 2007, 22:52:30 door J@n » Gelogd
bambi
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 5.184



« Antwoord #113 Gepost op: Januari 20, 2007, 14:11:51 »

knap Jan, dat je hier geduldig en serieus op in gaat ....
Gelogd

Rivier O Rivier jy's die diepste woord wat ek ken
Harry
Gast
« Antwoord #114 Gepost op: Januari 20, 2007, 14:19:49 »

En dat voor een man...
Gelogd
Daphne
Ervaren forumgebruiker
***
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 455



« Antwoord #115 Gepost op: Januari 20, 2007, 17:34:10 »

Jan heeft wel gelijk hoor. Ik zou bepaalde mensen ook helemaal in elkaar willen timmeren, terwijl ik mij voor de rest goed gedraag. het heeft gewoon met de situatie te maken. Verder geloof ik ook niet dat er minder vernietiging plaats zou vinden als vrouwen aan de macht zouden zijn. Vrouwen consumeren volgens mij meer dan mannen (kijk maar naar kleren, make-up en schoenen) dus dan zouden de grondstoffen sneller op raken...wellicht zou er een oorlog ontstaan over wie de laatste paar schoenen krijgt Tongue

Maar er zijn natuurlijk ook vrouwen zoals ik die niet zo materieel zijn ingesteld en best de boel in goede banen kunnen leiden, maar dat geldt ook voor bepaalde mannen
Gelogd

Alles is veel voor wie niet veel verwacht (J.C. Bloem)
Sanja
Forumkenner 2005
Super-forummer
*****
Offline Offline

Berichten: 2.976



« Antwoord #116 Gepost op: Januari 20, 2007, 17:39:22 »

Verder geloof ik ook niet dat er minder vernietiging plaats zou vinden als vrouwen aan de macht zouden zijn. Vrouwen consumeren volgens mij meer dan mannen (kijk maar naar kleren, make-up en schoenen) dus dan zouden de grondstoffen sneller op raken...
Want vrouwen gaan meer consumeren als ze aan de macht komen?
Gelogd

If you were a river in the mountains tall,
The rumble of your water would be my call
Daphne
Ervaren forumgebruiker
***
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 455



« Antwoord #117 Gepost op: Januari 20, 2007, 17:54:11 »

Want vrouwen gaan meer consumeren als ze aan de macht komen?

Oeps, ik ging uit van het scenario dat er geen mannen meer zijn en dat er 6 miljard vrouwen zouden zijn. Anders geldt het niet nee. Maar misschien leidt meer macht, en dus meer geld, wel tot meer aankopen?
« Laatste verandering: Januari 20, 2007, 17:56:04 door Daphne » Gelogd

Alles is veel voor wie niet veel verwacht (J.C. Bloem)
Pagina's: 1 ... 3 4 5 [6]   Omhoog
  Print  
 
Ga naar:  



Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Pagina opgebouwd in 0.11 seconden met 22 queries.

Google bezocht deze pagina voor de laatste keer op Mei 18, 2012, 18:05:50