Restaurants op het Forum
Inmiddels hebben ze op het menu niet meer standaard vega. Wel 'Voor onze vegetarische gasten maken wij de gerechten graag a la minute...
Hedendaags Marokkaans met zin voor traditie
Dichtbij het centrum en toch wat buiten de volkstoeloop. Een mooi Marokkaans interieur met hedendaagse accenten, net zoals het hele concept.
De zaak is van 11 tot 24 uur non-stop open. Afhalen, thee drinken, een feestje of receptie houden en gewoon komen eten, veel kan.
Er zijn groentepurees en vegetarische tajine en couscous. Interessant is het buffet, waarbij je à volonté (de voertaal is Frans) je bord volschept met verse, ambachtelijke voorgerechten.
Toen wij aangaven vegetarisch te willen eten stelde de vriendelijke, attente vrouw des huizes voor dat we ons vrij zouden bedienen van het koud buffet,
met minstens een zevental vegetarische schalen. Met bijvoorbeeld een delicate, lichtgerookte auberginepasta, een bijzondere puree van jonge erwten met een zoete toets, een wortelpuree, courgetteschijfjes, rode biet met kaasblokjes, gebakken aardappelpartjes..., elke dag wisselend en vers bereid.
Omdat het warm buffet niets vegetarisch bevatte stelde de voorkomende uitbaatster
voor om ons voor de prijs van het buffet ook een vegetarische couscous te maken, die na een korte wachttijd dampend op tafel werd gezet en volgens de regels van de kunst was bereid.
Met zin voor traditie worden geen alcoholische dranken geschonken.
Prijsindicatie
Hoofdgerecht: 11 - 12 euro, buffet: 12 euro.
Adres
Emile Jacqmainlaan 66
Telefoonnummer: 02/2013376 of 0485 67 14 27
Openingstijden: non-stop van 11 tot 24 uur
Website: www.zerda.be






