Gespot: Swatch Breakfast horloges

Dit keer spotten we een Swatch-horloge waar je trek van krijgt!

 

Restaurants op het Forum

Re:Yuan - Lelystad
Ja Soy inderdaad.
Re:Yuan - Lelystad
maar op grond van mijn laatste ervaring denk ik dat het de moeite is om iets langer te rijden naar Ro...
Re:Yuan - Lelystad
Die in Utrecht vond ik erg lekker!

Is dat Soy? Daar wil ik nog een keer heen als ik bij familie ben die in de buurt woont.

Weet je een leuk restaurant dat nog niet in de lijst staat? Laat het ons weten.


 
Gebruikerswaardering: / 2
LaagsteHoogste 

Natuurrestaurant

Arlette Sintobin heet u iedere werkdag van harte welkom in De Kleine Prins. Dagelijks is er één vegetarische schotel voorzien. Hun producten zijn 100% biologisch. Het is een drukbezocht, maar heel rustig restaurant en het eten is er echt overheerlijk!

Prijsindicatie

onbekend

Adres

Delaerestraat 15
Tel. 051/20.42.68
Geopend: elke werkdag tussen 12 en 14 uur

 

Share

Reacties 

 
-1 # philip 29-01-2010 11:39
Dit is een zeer lekker restaurant , ik ben er al een twintig-tal keer geweest , vroeger waren de dagschotels veel te klein , nu lijkt het erop dat dit euvel voorbij is . prijs/kwaliteit is goed tot zeer goed . vriendelijk personeel en tamelijke variatie . Op dinsdag en vrijdag is er ook verse vis (aanrader), en op zaterdag zelfs vlees . philip ,oostnieuwkerke
Antwoorden
 
 
0 # marijke nijman 23-07-2011 10:23
Er wordt in dit restaurant ook vlees en vis geserveerd (zie recensie). Dan hoort het toch niet thuis in de lijst van vegetarische restaurants?
Antwoorden
 
 
0 # Restaurantgids 24-07-2011 07:56
Dat is juist, de V werd verwijderd. Dank je wel voor de opmerking.
Antwoorden
 

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen