Vegetarisch - voor iedereen > Lekker gezond

Echte leeftijd testen

<< < (4/12) > >>

Fabian:
Hmmmm, als ik die tandpastaglimlachen op de voorkant van de site zie ben ik geneigd om die test helemaal niet te doen. Maar toch ff gedaan ook al is het onzin. Ben volgens de test 3,6 jaar jonger, maar daar klopt niks van want volgens de kapster was ik 20.

Elsbeth:

--- Citaat van: Mr. Fabian op 07 april 2004, 21:04:37 ---maar daar klopt niks van want volgens de kapster was ik 20.

--- Einde van citaat ---
En die kan 't weten!!  ;)

Danielle:
Ik heb m zojuist ook gedaan en 't was al de moeite niet waard te weten dat ik 2,5 jaar jonger ben  >:(

willem:
Als zoals bij mij op mijn leeftijd de jaren gaan tellen is het fijn om te zien dat ik 4 jaar jonger ben dan in werkelijkheid. Merk ik ook wel aan mijn conditie, ik fiets vaak veel harder dan veel jongere mensen. Mijn sportschoonzoon kan mij niet eens bij houden. Misschien heeft dat ook wel met vegetarische voeding te maken.

Miezemiez:
ik kreeg er een jaar bij bij die ene van rtl 4 omdat ik te weinig vlees en melkproducten at  ::) hihihi en 6 jaar omdat ik niet sport  ;D auw!

die andere dan maar eens doen.

Navigatie

[0] Berichtenindex

[#] Volgende pagina

[*] Vorige pagina

Naar de volledige versie