Vegetarisch - voor iedereen > Dieren, natuur & milieu
Moestuin
Hizikigrrrl:
--- Citaat van: Zusje op 25 april 2004, 12:59:52 ---Paarse broccoli?!?! Ik ben dol op broccoli en aangezien mijn paps elk jaar vraagt of ik nog iets speciaals in zijn tuintje wil planten zal ik dat volgend jaar eens voorstellen.
--- Einde van citaat ---
Het heet Purple Sprouting. Je hebt zelfs paarse bloemkool (violet queen f1 hybride)! Ik ben niet dol op bloemkool, maar voor paarse wil ik wel een uitzonderig maken.
Lovelocker:
Uit die grote teen kwam ook weer in mij op dat Jiffy-potjes handig zijn, van die turfpotjes, kun je plantjes in voorkweken en zonder worteltjes te beschadigen met potje en al in de grond zetten.
Als je van grappige groenten houdt: er is een uienplant die de uien boven de grond krijgt; de Nldse naam is Egyptische ui
Machteld: dit net besteld bij Pum, dankzij je link:
Zomerazalea godetia
Oost indische kers tropaeolum alaska
Oost indische kers black velvet
Goudsbloem kablouna
Broccoli corvet f 1
Snijbiet bright lights
Pluksla amerikaanse roodrand
Keygold gele boterboon stamslaboon
Veldsla donkergroene volhart
Carmen San Diego:
Leuk zeg. Wil ik later ook wel eigenlijk, zelf groente en fruit in m'n tuin. Alleen het probleem is dat ik een flatje wil en die hebben meestal geen tuin.... Hmz... =D
Hizikigrrrl:
Carmen, je neemt gewoon een enorm dakterras!
Weet iemand trouwens of je bataten en sugar snaps ook hier in NL kunt telen??
M.:
Gewoon proberen!
Ik heb ook sojabonen gezaaid (nu nog binnen) hoewel ik er weinig hoop in heb dat dat het hier goed doet.
We zullen zien...
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
[*] Vorige pagina
Naar de volledige versie