Vegatopia Forum
Vegetarisch - voor iedereen => Vegetarische producten => Topic gestart door: Jamezy op 09 januari 2006, 12:45:42
-
...iemand een idee? ??? Varkensvetvrij in ieder geval...
-
Normaal gezien zitten in Turks brood geen dierlijke vetten, geen melk en geen eieren. Broodverbeteraar zal er ook niet inzitten want het blijf maar een paar uur vers. Ik heb het ooit eens gevraagd aan de Turkse bakker om de hoek en zij vertelde me dat het volledig 'zuiver' was.
-
Ik heb het ooit eens gevraagd aan de Turkse bakker om de hoek en zij vertelde me dat het volledig 'zuiver' was.
Ja, dat is me vaak genoeg over allerlei andere producten - die achteraf dus wel degelijk dierlijke vetten bleken te bevatten - verteld (niet een Turkse bakker hoor).
Persoonlijk zal ik zoiets dus niet gelijk geloven als me dat gezegd wordt.
-
Bij het googlen van recepten voor turks brood tref ik ook alleen maar 'zuivere' ingrediƫnten.
-
Soms wordt de bovenkant met ei bestreken, om het extra te laten glimmen. Maar dat weet de bakker dan meestal wel, want die broden zijn vaak net iets duurder dan de gewone Turkse broden.