Vegatopia Forum

Vegetarisch - special interests => Restaurants => Topic gestart door: LisaSt op 29 oktober 2011, 12:51:30

Titel: VegaMap Den Haag
Bericht door: LisaSt op 29 oktober 2011, 12:51:30
Voor Viva las Vega's (www.viva-las-vegas.nl) ben ik bezig met een vegetarisch/veganistische VegaMap. Amsterdam is al goed op weg, maar Den Haag staat nog in de kinderschoenen. Weten jullie nog meer restaurants/eetcafés/volkskeukens etc waar je lekker vegetarisch en 100% plantaardig kunt eten??

Vegamap Den Haag tot zover:
Hagedis
Baklust
De Zon
Toko Sie San
Water & Brood
Kimsalabim
De Wankele Tafel
1-Hoog
Chez Val
Yeah
1798 Dinercafé
Gember
King Falafel


Als jullie toevoegingen/opmerkingen hebben: heel erg welkom!!  ;)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me
Titel: Re:VegaMap Den Haag
Bericht door: Fynnya op 29 oktober 2011, 14:13:35
De Vegetarische Slager (om lekkers te kopen natuurlijk, en ze hebben er ook lunch, maar het is me niet zo duidelijk of dat alleen afhalen is of ook ter plekke eten): http://www.devegetarischeslager.nl/winkel-den-haag
Bagels & Beans (4 filialen in Den Haag): http://www.bagelsbeans.nl/denhaag.asp
LokalLoka: http://vokolokalloka.wordpress.com/2011/01/18/welkom/
Titel: Re:VegaMap Den Haag
Bericht door: Fynnya op 29 oktober 2011, 14:43:16
Eazie (volgens plantaardigmaandag hebben ze ook vegan): http://eazie.nl

Komen er ook weer cateringbedrijven in?
's Peer Catering stond ooit lang in de restaurantgids van de NVV, dus maakten toen blijkbaar ook vegan dingen. Misschien nu ook nog wel. http://www.speercatering.nl/
Catering De Plantaardige Keuken zat ook in Den Haag, maar ik heb de indruk dat zij daar (tijdelijk?) mee gestopt is.

Een paar restaurants waarvan ik niet weet of ze iets vegans hebben, maar waarbij op de menukaart wel een paar gerechten staan die eruit zien alsof er wel een kans is dat die gerechten vegan zouden kunnen zijn:
Maharani: http://www.restaurantmaharani.nl/index2.php?loc=1&id=2
Djebena: http://www.djebena.nl/Photo/MenuKaart.jpg
Gember: http://www.restaurantgember.nl/default.asp?pid=68&page=Kaart
Golden Leaf: http://www.goldenleaf1.nl/html/xml.htm (als ie leeg is: bovenaan vegetarisch aanklikken)
Titel: Re:VegaMap Den Haag
Bericht door: MaartenP op 29 oktober 2011, 23:36:44
Er zijn ook 100 Surinaamse (afhaal) restaurants die vegetariche en vegan dingen hebben...

Verder kan je op maandag veganistisch eten in het Autonoom Centrum. Volgens mij heb ik daar wat over gepost in de restaurantdraad van Den Haag.

Maar goed, ik denk dat je de meeste interessante plekken wel hebt nu. Zeker als het gaat om vegetarisch georienteerde restaurants en niet retaurants met één vega gerecht want dat hebben ze bijna allemaal wel.
Titel: Re:VegaMap Den Haag
Bericht door: Eelco op 30 oktober 2011, 13:12:25
Hoi LisaSt. Eigenlijk zijn oproepjes zoals deze niet toegestaan op het forum, maar vooruit, we zien het door de vingers.
Enne: http://www.vegatopia.com/vega/restaurants/restaurants-nederland/zuid-holland