Mei 23, 2012, 13:14:05 *
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Nieuws: Nieuw in de vraagbaak: Vegetarisch eten op feestjes en bedrijfsuitjes.
   
Koken Rabarbergebakje met vanilleroom - Pici All’Etrusca - Hartige tompoes van asperges, paddestoelen en hazelnoot
Producten Wat de pot schaft - Lisette Kreischer - De Zilveren Lepel Toscane - Home Made Zomer
Actueel Foodie-cadeautjes voor moederdag - Winnaar yogifood-actie bekend - April 2012: Currycollege, gerookte tofu en een lekker ijsje
   Startpagina   Help Kalender Inloggen Registreren Smoelenboek Vegatopia Forumregels  



Pagina's: [1]   Omlaag
  Print  
Auteur Topic: Oproepdraad (enquetes, vega-huisgenoten, werkstuk, etc.)  (gelezen 1381 keer)
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
Hizikigrrrl
Global Moderator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 17.392



« Gepost op: Mei 30, 2011, 17:22:22 »

Zoek je vragenlijstinvullers voor je enquete over vleesvervangers, heb je een kamer over die alleen bewoond mag worden door een plantaardig etende man/vrouw of wil je meer informatie voor je werkstuk over de bio-industrie, dan ben je hier op de juiste plek.

In deze draad kun je niet zelf iets plaatsen, ook kan er hier niet gereageerd worden. Als je ons een email/PB stuurt met daarin je oproep en je contactgegevens, zullen de moderatoren het hier neerzetten.


Uiteraard zijn commerciële oproepen niet toegestaan. Voor meer info over adverteren, zie: http://www.vegatopia.com/vega/colofon/adverteren
Gelogd
Eelco
Administrator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Man
Berichten: 7.967



eelcoherder
WWW
« Antwoord #1 Gepost op: Juni 23, 2011, 21:09:14 »

Nieuwe aanwas gezocht voor vega eetgroep in Enschede
We koken beurtelings (simpel, lekker en veganistisch) en eten bij de ´kok´ thuis. Gemiddeld komen we eens per maand samen. Zin om mee te  doen? Mail naar simone@hanegraaff.nl!
Gelogd

This is between me and the vegetable.
Hizikigrrrl
Global Moderator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 17.392



« Antwoord #2 Gepost op: Juni 24, 2011, 14:37:18 »

Veganistisch Jongeren Kookgroepje in Utrecht

Hoi!
Wij houden maandelijks een veganistisch kookavondje in Utrecht, en zoeken nog wat jongeren (tot 30-35 jaar) die het leuk vinden om mee te doen.

We komen gezellig samen in ons huisje in Utrecht Kanaleneiland, iemand neemt een lekker recept of kookboek mee, en dan gaan we samen lekker koken en eten.
De vorige keren waren erg leuk: lekker eten en leuke nieuwe mensen leren kennen.

Je hoeft geen veganist te zijn of ervaring te hebben met veganistisch koken. Je kan elke keer meedoen, maar je mag ook gerust af en toe of éénmalig komen.

Lijkt het je leuk mee te doen?
Stuur mij (Fynna) dan even een berichtje:
http://www.vegatopia.com/smf/index.php?action=profile;u=8539
Gelogd
Hizikigrrrl
Global Moderator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 17.392



« Antwoord #3 Gepost op: Juli 17, 2011, 13:13:31 »

Vegetarische BBQ in Eck en Wiel, zaterdag 30 juli:

Net als in voorgaande jaren organiseren wij ook dit jaar weer een veggie bbq en wel op zaterdag 30 juli. Elk jaar komen er op de laatste zaterdag in juli zo'n 30 tot 40 mensen genieten van het mooie weer, de gezelligheid en natuurlijk het heerlijke eten. Hoewel je het misschien niet zou verwachten zijn de echte vegetariërs meestal in de minderheid. Veel 'vleeseters' blijkt het prima te bevallen, want de meesten zien we regelmatig terug op onze jaarlijkse vegetarische barbeque. Samen genieten van diverse vegetarische vleesvervangende producten en andere lekkernijen zoals gepofte aardappelen en gebakken groente en fruit, stokbrood, salade, sla en diverse sauzen.
Voor slechts 17 Euro kun je heerlijk eten, met na afloop een lekker kopje koffie.
 

Overnachten (en de volgende ochtend ontbijten) is uiteraard ook mogelijk, 'Het Dijkje' is een kleinschalige motor-fiets-wandel camping / Bed & Ontbijt in één van de mooiste gebieden van Nederland, het Rivierengebied. Kijk voor meer informatie op onze site: www.dijkje.nl


http://www.dijkje.nl/VegetarischeBarbeque.html
Gelogd
Hizikigrrrl
Global Moderator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 17.392



« Antwoord #4 Gepost op: Augustus 02, 2011, 11:49:18 »

Nieuwe huisgenoot Utrecht



Hoi vegetariërs en veganisten! Wij zoeken een nieuwe huisgenoot voor onze vega-woning!

Wij wonen met vier vegetariërs/veganisten in een appartement in Utrecht, en omdat één van ons gaat verhuizen, zoeken we een nieuwe huisgenoot!

We delen met z'n vieren de keuken (met wasmachine en vaatwasser), kleine woonkamer, badkamer en wc (die niet op de badkamer zit).
We wonen aan de rand van Kanaleneiland, tegenover park Transwijk. Het is 7 km naar de Uithof en 4 km naar het Centraal Station. Recht tegenover ons zit een halte van de sneltram (8 minuten naar Centraal Station), en er zitten ook een aantal bushaltes vlakbij. We zitten op 5 minuten fietsen van winkelcentrum Kanaleneiland, waar een Albert Heijn, Jumbo, Kruidvat, Hema en nog een heleboel andere winkels zitten. En nog dichterbij hebben we ook nog een Lidl.

De kamer is 10,5m2, heeft daarnaast nog een muurkast en 's nachts een prachtig uitzicht over de wijk met al haar lichtjes. De kamer kost €290 per maand, inclusief gas, water, licht en internet.
De kamer is beschikbaar vanaf 1 september.

We hebben een woonkamer waarin we samen kunnen eten, kletsen, spelletjes doen etc. Samen koken en/of eten is altijd gezellig, maar als je dat liever in je eentje doet is dat natuurlijk ook geen probleem.

Wij zoeken:
Een veganist of vegetariër, tussen de 20 en 32.


Lijkt het je wat, stuur me (Fynnya) dan een berichtje!
http://www.vegatopia.com/smf/index.php?action=profile;u=8539
Voor vragen kan je ook altijd een pm sturen.


Groetjes,
Sander (29, m), Annelot (19, v) en Vrede (27, v)
Gelogd
Sedna
Bekende op het forum
**
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 93



« Antwoord #5 Gepost op: November 03, 2011, 02:43:30 »

Kookcursus: Dagje zonder vlees
Koken zonder vlees kan ook heel lekker zijn. Maak kennis met verrassende recepten uit de vegetarische keuken. Er wordt wel gebruik gemaakt van melkproducten en eieren. U doet zelf de boodschappen. Neemt u een paar bakjes mee om de gerechten mee naar huis te nemen.
Locatie - Buurtcentrum de Zeskanter  Langeweide 146 ,1507 NH Zaandam
Aantal bijeenkomsten - 5
Periode - 17-01-2012 tot 21-02-2012 Kosten - € 51,50
Tijd - Dinsdag van 19:30 tot 21:30 uur. 
Docent -   Herma  Baayens
http://www.welsaen.nl/cursussen/koken.php#
Gelogd

Als ieder mens zijn stukje vlees zelf zou moeten schieten, dan zouden er veel meer vegetariërs zijn.
Hizikigrrrl
Global Moderator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 17.392



« Antwoord #6 Gepost op: December 02, 2011, 00:04:48 »

Wij kregen een oproep voor enquete-deelname binnen van Annelies en Reem, twee leerlingen uit 6VWO.

Voor hun profielwerkstuk hebben ze als onderwerp 'het oprichten van een restaurant voor vegetariërs en/of mensen met allergieën' gekozen en daarvoor een enquête samengesteld om de behoeften/wensen van hun (hopelijk) toekomstige consumenten te weten te komen.

Wie wil hen helpen door de enquete in te vullen?

Je kunt contact met ze opnemen door te emailen naar
RTesfayRussom@leerling.mill-hillcollege.nl of APoortinga@leerling.mill-hillcollege.nl
Gelogd
Hizikigrrrl
Global Moderator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 17.392



« Antwoord #7 Gepost op: December 05, 2011, 16:28:39 »

Wij kregen een oproep voor enquete-deelname binnen van Annelies en Reem, twee leerlingen uit 6VWO.

Voor hun profielwerkstuk hebben ze als onderwerp 'het oprichten van een restaurant voor vegetariërs en/of mensen met allergieën' gekozen en daarvoor een enquête samengesteld om de behoeften/wensen van hun (hopelijk) toekomstige consumenten te weten te komen.

Wie wil hen helpen door de enquete in te vullen?

Je kunt contact met ze opnemen door te emailen naar
RTesfayRussom@leerling.mill-hillcollege.nl of APoortinga@leerling.mill-hillcollege.nl


De dames melden dat ze de resultaten uiterlijk voor 10 december binnen moeten hebben en dat de enquete nu ook online staat:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEFNeXlsWHMtc1VFOHpneHRrb2pmNGc6MQ

Gelogd
martinemarloes
Nieuw op het forum
*
Offline Offline

Berichten: 1


« Antwoord #8 Gepost op: Januari 11, 2012, 11:25:23 »

Hallo,
Als redacteur van de Nederlandse Vegetariersbond ben ik voor een artikel over vegetarisch eten in Hongarije op zoek naar Hongaarse vegetariers die mij iets kunnen vertellen over het vegetarisme daar. Ook ervaringen van veggies met het eten in Hongarije zijn welkom (met uitzondering van Boedapest, waar ik zelf onlangs ben geweest).

Wil je meewerken of ken je een Hongaarse vegetarier/veganist die dat wil? Stuur dan deze maand een mailtje aan martinedeklein@yahoo.com.

Alvast bedankt!

Groetjes Martine
« Laatste verandering: Januari 11, 2012, 12:50:20 door Eelco » Gelogd
Hizikigrrrl
Global Moderator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 17.392



« Antwoord #9 Gepost op: Februari 18, 2012, 18:52:29 »

Een vegetarische kookworkshop in ... Nunspeet!


Christa zoekt Veluwse vegetariers (mag ook van buiten de Veluwe natuurlijk) om samen met haar en haar vriend een kookworkshop vegetarisch mediterraans koken te volgen bij de Nunspeetse kookstudio Delicio.
Deze zal plaatsvinden op 10 maart en beginnen om 18.00 uur. De prijs is €70,00 en dat is incl. drankjes.

Meld je aan op https://www.facebook.com/events/293063614091114/ of email Christa op creachrista@hotmail.com
« Laatste verandering: Februari 18, 2012, 20:10:01 door Hizikigrrrl » Gelogd
MoniqueS
Bekende op het forum
**
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 24



monique.schouten Monique_SK
WWW
« Antwoord #10 Gepost op: Februari 21, 2012, 20:32:59 »



Naar aanleiding van de demonstratie in Duitsland waarbij 23.000 mensen demonstreerden tegen de Megastallen en landbouwpolitiek daar, wordt het tijd dat ook wij ons laten horen door met zijn allen de straat op te gaan!
Onze website : http://www.wezijnhetmegazat.nl/index.html

12:00 uur : verzamelen op de Dam
12:15 uur : sprekers en muziek
13:00 uur : lopen (route volgt z.s.m.)
14:00 uur : sprekers en muziek
« Laatste verandering: Februari 22, 2012, 02:12:43 door Eelco » Gelogd

*Kip, het meest mishandelde stukje vlees.*
Hizikigrrrl
Global Moderator
Mega-forummer
******
Online Online

Geslacht: Vrouw
Berichten: 17.392



« Antwoord #11 Gepost op: April 24, 2012, 15:55:04 »

De faculteit communicatiewetenschappen van de Vrije Universiteit Amsterdam vraagt of mensen deze enquete voor een afstudeeronderzoek willen invullen. Het onderzoek gaat over het wel of niet eten van vlees en hoe de media dit onderwerp behandelen.

Het invullen van dit onderzoek duurt ongeveer 15 minuten.
De antwoorden zullen strikt vertrouwelijk en anoniem worden behandeld en zullen alleen voor wetenschappelijke doeleinden worden gebruikt.

De vragenlijst is digitaal beschikbaar via de onderstaande link:
https://vuass.qualtrics.com/SE/?SID=SV_ePqak24CUPe79LC
Gelogd
VoedselInBedrijf
Nieuw op het forum
*
Offline Offline

Berichten: 1


« Antwoord #12 Gepost op: April 25, 2012, 19:46:07 »

Beste vegetariërs,

Wij zijn studenten Voeding en Dietetiek en volgen de Minor Voedsel in Bedrijf. Hiervoor zijn we bezig met een project om de vegetarische kant en klaarmaaltijden te verbeteren.
Hierbij willen we jullie vragen om voor ons een enquête (van ongeveer 5 minuten) in te vullen.   

 www.enquetemaken.nu/r/6jjf

Alvast heel erg bedankt!

M.v.g. Studenten Voeding en Dietetiek
 
Gelogd
Pagina's: [1]   Omhoog
  Print  
 
Ga naar:  



Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Pagina opgebouwd in 0.113 seconden met 24 queries.

Google bezocht deze pagina voor de laatste keer op Mei 11, 2012, 20:47:54