|
Draek
|
 |
« Antwoord #180 Gepost op: Februari 25, 2008, 22:26:17 » |
|
Ik vind het jammer dat maoz bij a'dam centraal weg is  En ze komen niet meer terug. Ik dacht eerst dat ze tijdelijk weg zouden gaan ivm al die werkzaamheden daar, maar ze komen dus niet terug vertelde een andere maoz.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Stem op de Partij voor de Dieren
|
|
|
|
Selly
|
 |
« Antwoord #181 Gepost op: Februari 25, 2008, 22:59:09 » |
|
Ik vind het jammer dat maoz bij a'dam centraal weg is  En ze komen niet meer terug. Ik dacht eerst dat ze tijdelijk weg zouden gaan ivm al die werkzaamheden daar, maar ze komen dus niet terug vertelde een andere maoz. maar misschien wel in t nieuwe station of anders in de buurt? Er zat er ook nog 1 in t zijstraat van t damrak, maar die was al vlug weg.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
,,,,فلافل
|
|
|
|
Draek
|
 |
« Antwoord #182 Gepost op: Februari 25, 2008, 23:34:06 » |
|
Ik begreep dat ze helemaal daar niet meer terugkomen. Maar ik hoop dat ze wel nog ergens daar komen.
In die zijstraat was idd snel weg. HEt makkelijke van die maoz voor centraal was dat die vlak naast de bushalte was. Dus wel zo makkelijk als ik wat laat was en nog moest eten.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Stem op de Partij voor de Dieren
|
|
|
|
Laurie
|
 |
« Antwoord #183 Gepost op: Februari 26, 2008, 18:15:50 » |
|
Maoz staat op het punt failliet te gaan. Althans, die in Nijmegen.
Hmm, net als LL vind ik het wel bijna altijd druk als ik er kom, maar misschien moet ik toch maar eens vaker gaan, voor de goede zaak zeg maar. 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Kiwi
|
 |
« Antwoord #184 Gepost op: Februari 26, 2008, 18:35:34 » |
|
Ik lunch regelmatig bij de Maoz in Rotterdam, maar daar is het ook nooit druk (als ik er ben). Toch zijn ze altijd op zoek naar nieuw personeel (en wordt er regelmatig iemand ingewerkt), dus zal het misschien op andere tijden wel druk zijn?
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Piek
|
 |
« Antwoord #185 Gepost op: Februari 26, 2008, 18:48:21 » |
|
Ik lunch regelmatig bij de Maoz in Rotterdam, maar daar is het ook nooit druk (als ik er ben). Toch zijn ze altijd op zoek naar nieuw personeel (en wordt er regelmatig iemand ingewerkt), dus zal het misschien op andere tijden wel druk zijn?
Of ze hebben gewoon een groot verloop van personeel omdat de werknemers zich vervelen door een tekort aan klanten en maar op zoek gaan naar een andere baan.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Eet gezond & eet taartjes
|
|
|
|
Kiwi
|
 |
« Antwoord #186 Gepost op: Februari 26, 2008, 19:03:40 » |
|
Ik zie eigenlijk altijd maar 1 man die er werkt, en die werkt al die nieuwelingen ook in. Dus of hij is de enige die overdag werkt en al die andere werken allemaal 's avonds of in het weekend, of er is inderdaad zo'n groot personeelsverloop.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Antje
|
 |
« Antwoord #187 Gepost op: April 06, 2008, 21:51:39 » |
|
Als wij er langslopen -Rotterdam- op weg naar de Slegte (en soms daar gaan eten) dan zien we altijd een vrouw (Japanse?) daar werken.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Groetjes, Antje
|
|
|
J@n
99% uitgekookt
Vegatopia V.I.P.
Mega-forummer
   
Offline
Berichten: 10.738
|
 |
« Antwoord #188 Gepost op: April 19, 2008, 09:24:59 » |
|
maar misschien wel in t nieuwe station of anders in de buurt? Er zat er ook nog 1 in t zijstraat van t damrak, maar die was al vlug weg.
O, misschien is ie dan terug? Ik heb er eergisteren nog een falafel gehaald. Even kijken welke zijstraat dat is... Het moet haast wel de Oudebrugsteeg zijn.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Selly
|
 |
« Antwoord #189 Gepost op: April 19, 2008, 10:37:19 » |
|
He! Dan moet ie echt net terug zijn, want een maand of 2 geleden was ie er zeker nog niet. Nou mooi.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
,,,,فلافل
|
|
|
|
Draek
|
 |
« Antwoord #190 Gepost op: April 19, 2008, 16:27:07 » |
|
Ik ga maandag direct kijken of dat echt zo is  Zou super zijn als die daar zit 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Stem op de Partij voor de Dieren
|
|
|
J@n
99% uitgekookt
Vegatopia V.I.P.
Mega-forummer
   
Offline
Berichten: 10.738
|
 |
« Antwoord #191 Gepost op: April 19, 2008, 18:07:23 » |
|
Ik ga maandag direct kijken of dat echt zo is  Zou super zijn als die daar zit  Gij twijfelt aan mijn vermogens om fata morgana's en werkelijkheid uit malkander te houden? Mooi is dat! 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Draek
|
 |
« Antwoord #192 Gepost op: April 19, 2008, 19:25:23 » |
|
In Amsterdam weet je het maar nooit he wat iemand wel of niet gezien heeft.. met al die coffeeshops en andere afleiding 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Stem op de Partij voor de Dieren
|
|
|
|
Draek
|
 |
« Antwoord #193 Gepost op: April 21, 2008, 22:20:10 » |
|
Top!  Vandaag weer lekker maoz falafel gegeten 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Stem op de Partij voor de Dieren
|
|
|
|
Selly
|
 |
« Antwoord #194 Gepost op: Juni 20, 2008, 18:50:48 » |
|
De Maoz in de A'damse vd Helststraat is weer weg, er zit nu een andere falafeltent.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
,,,,فلافل
|
|
|
|
a-willem
Gast
|
 |
« Antwoord #195 Gepost op: Juli 20, 2008, 09:41:24 » |
|
leuke tent die Maoz in rotterdam heb ik een pitabroodje met falafel gegeten en je had een salade bar vol met sausjes, groente en weet ik wat allemaal wat er erbij kon doen. Ik zal zeker terugkeren 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Vega-Robbie
|
 |
« Antwoord #196 Gepost op: December 24, 2008, 00:36:57 » |
|
Afgelopen weekend in London (UK) kennis gemaakt met de MAOZ. Zowel voor een gewoon gezond broodje Falafel als de wat minder gezonde -maar lekkere dikke Vlaamse frieten- kun je terecht bij MAOZ. Goed eten, snelle bediening en een redelijk prijs. Een menu bestaande uit rijkelijk broodje Falafel, portie Vlaamse frieten als een blikje frisdrank kostte GBP 5,95 per persoon. Volgens mij is dat nog goedkoper dan de Mac Shit. Aanrader de MAOZ wat mij betreft. Hun adres in Londen is: Old Compton St, London. Dit is vlakbij Piccadilly Circus. p.s. er zit ook een goede Vegetarische Tai in deze straat. Van beide bovenstaande zaken is het vertrouwde eraan dat ze uitsluitend vegetarische producten verkopen, ofwel geen kans op vermenging. Nu ik de MAOZ heb ontdekt herinner ik me het logo in Dordrecht te hebben gezien van een zaak die na korte tijd al bleek te zijn verdwenen. Volgens mij is er bij veel nog te weinig bekendheid en zou MAOZ een marketingoffensief moeten inzetten. Ook ik ben in die tijd nooit bij de MAOZ in Dordt geweest, uit onbekendheid...  Groet, Robert
|
|
|
|
« Laatste verandering: December 25, 2008, 01:59:14 door Vega-Robbie »
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Poek
|
 |
« Antwoord #197 Gepost op: December 24, 2008, 00:49:47 » |
|
Een menu bestaande uit rijkelijk broodje Falafel, portie Vlaamse frieten als een blikje frisdrank kostte GBP 5,95 per persoon. Volgens mij is dat nog goedkoper dan de Mac Shit.
Een big mac menu is ongeveer 5 euro geloof ik. Nu staat de pond laag, maar nog niet onder de euro. Evengoed is de Maoz best redelijk geprijsd.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Poek
|
 |
« Antwoord #198 Gepost op: December 28, 2008, 11:38:31 » |
|
Ik betaalde gisteren 7,35 bij de Maoz Groningen voor een broodje falafel en een patat met 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Selly
|
 |
« Antwoord #199 Gepost op: December 28, 2008, 18:57:54 » |
|
Ik betaalde gisteren 7,35 bij de Maoz Groningen voor een broodje falafel en een patat met  Ja de falafel is nu 4,50 ofzo. Maar ja alles wordt duurder  Het is nog wel erg lekker.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
,,,,فلافل
|
|
|
|