Mei 21, 2012, 15:37:57 *
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Nieuws: Nieuw in de vraagbaak: Vegetarisch eten op feestjes en bedrijfsuitjes.
   
Koken Rabarbergebakje met vanilleroom - Pici All’Etrusca - Hartige tompoes van asperges, paddestoelen en hazelnoot
Producten De Zilveren Lepel Toscane - Home Made Zomer - Gespot: Italiaanse carré
Actueel Foodie-cadeautjes voor moederdag - Winnaar yogifood-actie bekend - April 2012: Currycollege, gerookte tofu en een lekker ijsje
   Startpagina   Help Kalender Inloggen Registreren Smoelenboek Vegatopia Forumregels  



Pagina's: 1 2 3 [4]   Omlaag
  Print  
Auteur Topic: Utrecht  (gelezen 3591 keer)
0 geregistreerde leden en 2 gasten bekijken dit topic.
Dot
Super-forummer
*****
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 3.835



« Antwoord #60 Gepost op: Januari 09, 2011, 14:02:47 »

Vrijdag at ik mezze bij Badhu in Utrecht. Er was niet heel veel vegetarische keus, maar het was genoeg en erg lekker. We hadden niet gereserveerd en daarom een plaatsje gekregen op de bank bij de bar. Op zich een prima plek, maar het personeel leek ons nogal over het hoofd te zien waardoor we steeds lang moesten wachten als we wat wilden bestellen.
Gelogd

Ze had een jurk met bloemknoppen aan
en toen ze in de zon ging staan
zijn al die knopjes één voor één open gegaan
Dot
Super-forummer
*****
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 3.835



« Antwoord #61 Gepost op: Januari 22, 2011, 11:23:57 »

Gisteren at ik bij Le:en in Utrecht. Ze serveren daar aziatische hapjes, dat vind ik fijn eten. Er was niet enorm veel vegetarische keus, maar wel ruim voldoende en allemaal bijzonder smakelijk. We zaten in het 'loungegedeelte', dus op lagen banken met een groot dienblad voor ons. Goede bediening ook, zeker de moeite waard om nog eens te bezoeken!
Gelogd

Ze had een jurk met bloemknoppen aan
en toen ze in de zon ging staan
zijn al die knopjes één voor één open gegaan
Sidhariel
Bekende op het forum
**
Offline Offline

Geslacht: Vrouw
Berichten: 68



« Antwoord #62 Gepost op: Februari 03, 2011, 17:52:40 »

Waar?
http://www.de-rechtbank.nl/
De rechtbank, restaurant in Utrecht.

Wanneer?:
Vandaag

Wat?:
1 salade met geitenkaas, rode biet, veldsla, cashewnoten en alfalfa. Met zuurdesembrood en zoute boter.
1 lemon meringue pie

Impressie?:
Snelle en goede service, goede kwaliteit eten. Prima mogelijkheden, weliswaar was er maar 1 vega salade (die met geitenkaas en biet) en één vega broodje, maar het is echt een aanrader want de salade is absoluut niet fantasieloos en écht heel erg lekker En ze hebben bij alles in ieder geval één vega optie. De meringue pie was lekker, had van mij een beetje zuurder gemogen maar dat mocht de pret niet drukken. En voor maar 10 euro totaal vond ik het ook niet duur.

Kosten?
10 euro voor mij alleen Cheesy
Gelogd

Leftist Hippy Long Haired Vegetarian Communist Scum.
No carnivore, No material girl, No extremist.
Selly
Moderator
Mega-forummer
******
Offline Offline

Berichten: 19.992



« Antwoord #63 Gepost op: November 19, 2011, 12:58:52 »

Gisteren bij Le:en in Utrecht geweest. We kwamen er onverwacht terecht, maar ik had er wel eens van gehoord en het leek me erg leuk. Ze hebben hier allerlei Aziatische tapas.
Ze schijnen net verhuisd te zijn naar een soort van voormalige garage, een enorme ruimte, leuk aangekleed. We kwamen vroeg, de zaak was zo goed als leeg. Later liep het helemaal vol. We werden neergezet pal onder een blazende ventilator, niet te hebben, maar konden gelukkig verplaatst worden. Eigenlijk moeten ze op die plek bij de ventilator geen tafel neer zetten, er valt daar niet te zitten.

We kregen eerst een drankenkaart, heel fijn, en we namen een lycheecocktail, erg lekker. De ober legde de menukaart uit en waarschuwde dat we niet te veel moesten bestellen, vier hapjes voor de hele tafel (we waren met drie personen) zouden genoeg zijn in eerste instantie en we konden altijd nog bijbestellen. De menukaart was wat lastig te ontcijferen: de zaak was erg donker en het lettertype niet erg duidelijk. We namen vier hapjes. Mijn tafelgenoten waren geen vegetarier, dus er werd van alles besteld. De hapjes waren best aardig (sushi die een beetje uit elkaar viel, zónder de op de menukaart vermelde courgettetempura; aardige salade met niet veel smaak, een gerecht met asperges en weer wel erg lekkere tempeh) maar het was wel formaat holle kies: vier gerechten waren echt niet genoeg voor drie  eters. We bestelden dus nog maar bij en daarna nog een keer, op het eind hadden we alle veggie gerechten van de kaart gehad. Intussen kwam de verkeerde sake op tafel (hele zoete ipv hele droge, nogal wat anders, de sake was ook flink duur, maar kon zonder problemen worden omgeruild, de droge sake was wel heel lekker), kwam er meer eten waaronder aardige pangsits, gado gado, een noedelsalade met wel flink wat pit en smaak, maar waar volgens mij vissaus in zat, dimsum.
De tafel werd afgeruimd toen ik even naar de wc was, daarbij heeft denk ik de ober eten om mn stoel geveegd, waar ik daarna (ik zag het niet omdat het zo donker was) in ben gaan zitten zodat er nu een enorme vlek op mn jurk zit, althans, ik kan me niet bedenken hoe dat eten anders op mn stoel is gekomen.
Toen we de dessertkaart kregen kwam de kaart heel keurig op de goede plek opengevouwen, waarna men het dessert vergat te serveren. Toen het eindelijk kwam bleek het passievruchtijs heel lekker maar de hangop voorzien van een veel te kleverige caramel.
We rekenden 50 euro de man af.  Toch niet een plek om naar terug te komen, aangezien het eten eigenlijk gewoon niet genoeg smaak heeft. Jammer. Volgende keer eens Jasmijn en Ik uitproberen, dat is denk ik beter.
Gelogd

,,,,فلافل
Pagina's: 1 2 3 [4]   Omhoog
  Print  
 
Ga naar:  



Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Pagina opgebouwd in 0.086 seconden met 23 queries.

Google bezocht deze pagina voor de laatste keer op Mei 10, 2012, 11:57:24