Gespot: Swatch Breakfast horloges

Dit keer spotten we een Swatch-horloge waar je trek van krijgt!

 

Restaurants op het Forum

Re:Bezorgen/ Afhalen tips en afraders
Er is iets met het weer hoor, ik moest van de week ook anderhalf uur wachten op roti amsterdam (prima roti en normaal zijn ze veel sneller) en op betawi heb ik wel tweeenhalf uur gewacht. Betawi is wel altijd langzaam, maar dit was wel extreem.

Maar al...
Re:Bezorgen/ Afhalen tips en afraders
Gister kwam Thai Company (020) bezorgen. Niet zo goed: het duurde meer dan anderhalf uur, de groene curry was veel te scherp uit gevallen en de papayasalade was ook te scherp en niet zo lekker. Exit Thai Company voorlopig maar.
Re:Waarom ga je uit eten?
Ik ga meestal uit eten vanwege het gemak. Ons thuis is in Gouda en we willen dinsdagavond naar de Sneak Preview in Rotterdam of Den Haag. In de zomer gaan we regelmatig buiten eten met eten dat we mee nemen, maar als het kouder is eten we eigenlijk alt...

Weet je een leuk restaurant dat nog niet in de lijst staat? Laat het ons weten.


 
Gebruikerswaardering: / 15
LaagsteHoogste 

Biologisch, ook lunch

Overdag theehuis en lunchcafé, vanaf 17.30 uur eethuis. Klein en knus restaurantje met elke dag wisselend hoofdgerecht en salade. Uitsluitend vegetarisch. Per dag worden tussen 20 en 30 maaltijden geserveerd, vanwege de kleine keuken en de beperkte ruimte in het restaurant. Het is vaak vol, je moet er vroeg bij zijn.

Prijsindicatie

Dagschotel: 8,50 Euro

Adres

Wielakkerstraat 4
Tel. (026) 445 76 26
Geopend: dinsdag t/m zaterdag 11-21 uur, maandag van 17 tot 21 uur
Website: www.enigalternatief.nl

 

Share

Reacties 

 
0 # rene Friederichs 12-02-2010 13:08
met zijn tweetjes gegeten daar, zonder reservering. Jeetje wat was dat een leuke ervaring. Gewoon erg lekker en erg voldoende. Een fors stuk hartige taart, met een rijke salade en ruim voldoende betere rijst (lekker geurig) met een gratis glas water. Mijn vriendin heeft de gekke gewoonte om warm water na te drinken. Hier hoefde ze geen thee te bestellen, en was het water gewoon gratis. Heerlijk stuk appeltaart na met onwijs veel verse hazelnoten en geoon lekkere sterke bak koffie erbij. en alles is zoveel mogelijk biologisch product begrijp ik. Samen nog geen 30 Euro kwijt... Kijk, zo kan het dus ook en mag de horeca weer eens opgewaardeerd!! !
Antwoorden
 
 
0 # Helen 22-02-2010 22:36
Geweldige tent! Iedere dag een andere hap, heb er nog nooit niet lekker gegeten.

Erg leuk en lekker. Aanrader, maar je moet wel reserveren.
Antwoorden
 
 
0 # Ilonaca 19-07-2010 19:04
Sfeervolle eetgelegenheid en bovendien niet prijzig. Het restaurant is klein, in de keuken kan je de kok zien koken. Reserveren is vanwege de grootte een must.
Elke dag een andere hap, er is geen menukaart. Bediening is vriendelijk.
Antwoorden
 
 
0 # Nathalie Hoogstraten 11-10-2011 16:09
Fantastische gelegenheid, we hebben er laatst heerlijk gegeten. Een bord vol voor 9.5 euro. De sapjes zijn er erg lekker bij. Het personeel is vriendelijk en past goed bij het eetcafé. Een absolute aanrader.
Antwoorden
 

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen